Denizyolu komple (FCL)  ve Parsiyel (LCL)  konteyner taşımacılığı

Firmamız, dünyadaki tüm limanlara ve limanlarla komple (FCL) ve parsiyel (LCL) konteyner taşımacılığı hizmeti verir. Dünyanın en önde gelen kargo şirketleriyle bağlantıda olarak yüklerin alıcılara göre konsolidasyonu gibi özel servisler de dahil olmak üzere size en uygun fiyat ve hizmeti sunmaktadır.

 

 Hava Yolu Taşımacılığı

Hava yolu eşya taşımacılığı, ihracat ve ithalatçılar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi tüm gönderenlerin eşyaları en uygun zamanda en uygun yöntemle ulaştırılmasını sağlayan hizmetler bütünüdür.

Hava yolu eşya taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre tarihsel gelişim süreci açısından daha yeni olmasına rağmen son yıllarda kullanım oranı giderek artan bir taşımacılık şekli haline gelmiştir. Hava yolu eşya taşımacılığında daha çok hacmi ve ağırlığı nispeten düşük fakat değeri yüksek olan eşyalar taşınmaktadır. Dünya ticaretinde ürün çeşitliliğin artmasına paralel olarak, rekabetin şiddetlenmesi, iş süreçlerinin hızlandırılması açısından uçağın bir taşıma aracı olarak sahip olduğu avantajlar hava yolu eşya taşımacılığının giderek daha fazla tercih edilme nedenlerindendir. 

Multimodal  kombine taşımalar

Çıkış noktasından varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık ile tüm ihtiyaçlarınıza uygulanabilir esnek çözümler.

- Gemi+Uçak Taşıması        - Gemi+TIR Taşıması

- TIR+Uçak Taşıması          - Ro-Ro Taşıması

- Ro-La Taşıması               - Demir yolu ile Ayaklı Konteyner Taşınması

 Cross shipment / Üçüncü ülkeler arası komple konteyner ve parsiyel yük taşımaları

Güçlü ve güvenilir acente desteğiyle, Türkiye uğrağı olmayan taşımalarınız en uygun servis ve maliyetle gerçekleştiriliyor.

- Yükün güvenle teslim edilebileceği acenteleri
- Kombine taşıma seçenekleri
- Uygun maliyetler
- Taşıma sürecinde tam kontrol
- Operasyonun tüm aşamalarında rapor akışı ve zamanında bilgilendirme

Kapıdan kapıya taşımacılık

Her gecen gün güncellediğimiz uluslar arası taşımacılık bilgileri ve yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler ve yaptığımız detaylı planlamalarla,taşıma esnasında oluşabilecek her türlü zarar ve gecikmeyi minimize ederek akışkan bir hizmet vererek sizlerin güven ve dostluğunu kazanmak birinci önceliğimizdir. Bilindiği üzere kapıdan kapıya taşımacılıkta bir çok etkenler ve ensturamanlar rol almaktadır. 

Dünyadaki herhangi iki ticari bölge arasında yapılabilecek, her türlü proje yüklemeleri için, güzergah rotasyon belirlenerek, maliyet analizi yapılarak gerekli ekipmanlar ve izinler organize edilerek, interaktif bilgi akışı içerisinde profesyonel çözümler üreterek kapıdan kapıya güvenli taşımacılık hizmetini sunuyoruz.